Sosyal Medya Reklamları

Reklamlarınızda Sosyal Medyanın Gücünü Kullanın

Sosyal medya reklamları sayesinde hedef kitlenize rahatça ulaşabilir, ve etkili reklamlar yaratabilirsiniz.

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medyanın gücü bütün dünyayı sararken, bu gücü neden lehinize çevirmiyorsunuz?

Yapılan araştırmalara göre, günümüzün beşte birini internette sosyal medya kanallarında geçirmekteyiz. Gün içerisinde ortalama 150 kere çep telefonumuzu kontrol ediyoruz. Yani kısacası artık online olmuyor, online yaşıyoruz. Bizi bu denli kendine bağlayan, artık hayatımızda büyük yeri olan sosyal medya kanallarımız. Hepimizin kendinden de bileceği gibi gün içerisinde sosyal medya kanallarımızı sıkça kontrol ederek dünyadan haberdar olmaya çalışıyoruz.
Sosyal medya kanallarının üye sayıları milyarlara ulaşırken, bizlere de bu kanallarda reklam verme fırsatı sunmaktadır. Arcus Dijital sizler için, tecrübeli çalışanları ile Sosyal Medya Reklamlarınızın planlamasını yapar. Daha az bütçe ile hedef kitlenize ulaşmanızı sağlar.
Arcus Dijital'in Sosyal Medya Reklam planlamaları hakkında daha fazla bilgi almak için Bize Ulaşın.
facebook reklamları

Facebook Reklamları

Facebook günümüzde en çok kullanıcıya sahip sosyal medya ağı. Facebook her geçen gün reklam politikalarını ve reklam çeşitliliğini artırarak, dijital reklamcılıkta önemini artırmaktadır. Doğru hedef kitlenize ulaşmak için etkili bir reklam modelidir.
twitter reklamları

Twitter Reklamları

Günüzmüzde oluşan bir sosyal medya kültürü var. Artık tüketiciler dilek ve şikayetlerini artık büyük çoğunlukta Twitter üzerinden yapıyorlar. Hedef kitlemizi belirlemede önemli bir yere sahip olan Twiter reklamları, doğru hedeflemeleri ile dijital reklamcılıkta önemini sürdürmektedir.
linkedin reklamları

LinkedIn Reklamları

LinkedIn artık iş hayatının vazgeçilmez bir kanalı olmuş durumda. İş hayatının en önemli sosyal medya kanalı olan LinkedIn reklam stratejileri kullanılarak çok doğru hedeflemelerle etki yaratan reklamlar oluşturabilirsiniz.
instagram reklamları

İnstagram Reklamları

Çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan instagram Sosyal Medya reklamı için Facebook reklam çeşitliliğini kullanarak ve Görüntülü etkili harekete geçiren reklam modellemeleri ile Dijital Reklamcılıkta önemli bir yere sahiptir.

Arcus Sosyal Medya Reklam Planlamaları

Arcus Dijitalin Sosyal Medya Reklam Planlaması Tecrübesinden İstifade Edin.