YouTube Reklamları

YouTube Reklamları


YouTube şu anda dünyanın en çok izlenen TV kanalı, öyle gözüküyor ki ilerleyen zamanda da bu başarısını devam ettirecek. YouTube aynı zamanda dünya üzerinde en çok indirilen, video içerikli cep telefonu uygulaması.

Verilerden de anlaşılacağı gibi dijital dünyanın 1 Numaralı video izleme organı YouTube. Google AdWords Reklamları ile YouTube üzerinde birden fazla reklam modeli ile reklamlarınızı yayınlamak mükün. İlk başlarda tek bir video reklam modeli ile başlayan YouTube, reklamları artık birkaç reklam modeli ile gerekli reklam ihtiyaçlarına daha farklı şekillerde de çözümler sağlamakta.

Neden YouTube Reklamları?


Günümüzde video sitelerinin bireylere sağladığı şartlar TV kanalına göre daha cazip. İzlediğiniz içeriği durdurabilir , ileri, geri alabilirsiniz. Aynı zamanda TV kanallarının size dayattığı reklamları izlemek zorunda kalmadan istediğiniz içeriği video sitelerinde izleyebilirsiniz. Günümüz insanın internet alışkanlıklarına bakılırsa, TV artık gitgide demode olmakta ve yerini video sitelerine bırakmakta.

YouTube Reklamları sizleri gereksiz reklam bütçesi harcamaktan kurtarır. YouTube Reklamları sayesine hedef kitlenizi belirleyip yalnızca odakladığınız kişilere reklam yapabilirsiniz. Aynı zamanda reklam bütçenizi yayıncı kanal değil siz belirlersiniz. Yapacağınız Reklam modeli ve hedeflemeye göre reklamlarınızın yayın saatine kadar her şeyi kendiniz kontrol edebilirsiniz.

Arcus Dijital farkı ile sizlerde YouTube'de Video Reklamlarınızı yayınlayınlayın.

Örnek reklamlarımızı izlemek için YouTube kanalımız ziyaret edin.