Arcus Dijitali Tanıyın

Arcus Dijital sizin için dijital çözümler üretir ve uzman ekibi ile kısa sürede başarıya ulaşmanızı sağlar.

ARCUS DİJİTAL

Arcus Bilişim Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi 2014 yılında kurulmuş yeni nesil Bulut Bilişim ve Dijital Medya çözümleri firmasıdır. Bilişim ve yazılım alanlarındaki tecrübesini çağımızın yeni teknolojisi bulut bilişim ile kullanarak, firmalara düşük maliyetlerle bulut uygulamalarını hizmet olarak sunmakta ve bir bulut teknoloji brokeri gibi çalışmaktadır. Arcus Dijital yönde de 2015 yılından bu zamana kadar tecrübeli bir Google Partners rozetli dijital reklam ajansıdır. Dijital reklamcılıkta yeni tanışan ülkemizde ve aynı zamanda Kıbrıs'da hizmetlerine devam etmektedir. Google ve Sosyal Medya üzerinden yapılan tüm reklam modellerinde tecrübeli bir uzman kadroya sahiptir. Dijital reklamcılığın yanı sıra dijital mecralarda yer alan (web sitesi, sosyal medya hesapları vb.) hesaplarınızın da kurumsal bir şekilde yönetmektedir.

Neler Yapılıyoruz ?

Dijital Medya'da var olmanın marka pazarlamasında kaçınılmaz bir gerçek olduğu günümüzde, sizi iyi tanıyan, amacınızı anlayan, sizin gibi düşünebilen, sektörde uzun zaman geçirmiş uzman kadrosu ile web tasarımı, sosyal medya, arama motoru optimizasyonları, reklam optimizasyonları, dijital pazarlama, mobil uygulama, içerik pazarlama alanlarında hizmet vermektedir.

Arcus, yazılım firması olmasının avantajı ile dijital medya sektörünün ihtiyacı olan teknik bileşenleri farklı bir firmaya ihtiyaç kalmaksızın kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Sizler Arcus ile bir e-ticaret uygulaması yazdırabilir, dijital medya yönetiminizi gerçekleştirebilir ve dünyanın neresinde olursa olsun doğru hedef kitleye ulaşabilirsiniz.

İster küçük ölçek, ister orta yada büyük ölçek firma olsun, Arcus bulut ve dijital hizmetlerinde her firmaya göre karlı bir hizmet bulunmaktadır.